Futbols, kurš dāvā emocijas!

Draugi, ja jums pēkšņi atradusies brīva minūte un jums gribas redzēt emocionālu futbolu, nepaslinkojiet un aizejiet uz Latvijas jauniešu čempionāta spēlēm. Piemēram, uz spēli SK “Super Nova” (U – 15) – varens emociju un mundruma lādiņš jums garantēts! Kās, piemēram, trešdien, 22. septembrī, kad mūsu komanda tikās ar vienaudžiem no “Metta”. Tā bija principiāla un saspringta sāncensība: “Super Nova” panāca skaistu gara spēku uzvaru ar rezultātu 2:1 (0:1)!

Tabulā sasprindzinājums, pēc tradīcijas stiprā un nepiekāpīgā “Metta” atrodas augstāk. Vajag uzvarēt! Bet uzdevums nav vienkāršs, un pretinieks pirmajā puslaikā pierāda savu spēku, iesitot vārtus – 0:1. Mūsu puišiem momentu uzbrukumā arī pietika, bet bumba spītīgi vārtos negāja.

Lai ko tādu pārciestu, jāsakož zobi un jāparāda gara spēks. Vajadzīgs raksturs! Otrajā puslaikā mūsu puiši parādīja to pilnā mērā, malači.

Bija smagi, pretinieks nepiekāpīgi un nesaudzīgi aizsargājās, un arī pats mēģināja veidot pretuzbrukumus. Bet mūsu spiediens beigās teica savu. Rezultātu izlīdzināja Maksims Katajevs: uzņēma bumbu ar krūtīm un sita no gaisa no metriem 16. Vārtsargs gatavs nebija, kļūdījās un – 1:1!

Turpinām! Drīzumā jauns ass izgājiens. Kristians Černovs pa flangu izrāvienā aizsūtīja Robertu Kukuli. Gudrs sitiens tālajā apakšējā stūrī, un Roberts ar partneriem līksmo – 2:1! Viss tas līdzjutēju vētraino emociju pavadībā! Kā viņi pārdzīvo, cik skaļi atbalsta – viena bauda to vērot. ;)

Un lūk, kāds no mūsu puišiem skaisti sit ar galvu: vārtsargs atsit, bumba lēkā pa līniju un… vārtsargs to tver. Bija vārti, nebija?! Un atkal emociju vētra tribīnē. ;) Tādu karstu epizožu bija daudz.

Uzvaras rezultātu mūsu komanda iznākumā pārliecināti saglabāja un nosvinēja skaistu uzvaru. Malači! Un ja jūs, draugi, ieskrietu stadionā, tad arī izjustu līdzīgu emociju gammu. Jums jau noteikti patiktos. Nākamajā reizē nepalaidiet garām! ;)

Un pēc spēles komandas treneris Andrejs Lapsa uz karstām pēdām ar pareizajiem vārdiem: “Malači! Prasījās raksturs, un jūs to parādījāt! Un pirmajā puslaikā spēle gāja pēc mūsu diktāta, bet kļūdījāties, ielaidāt. Malači, nesalūzāt un nospēlējāt pēc tam tā, kā prasīja treneri. Priecājos, ka izejot vadībā, nesākāt atsisties, bet turpinājāt meklēt laimi uzbrukumā. “Metta” bīstama, bet pēc pārtraukuma to laukumā nevarēja redzēt. Tādēļ, ka jūs darbojāties pēc plāna, par kuru mēs vienojāmies. Protams, kļūdu pietika – bumba jāpārvalda, mazāk jāpieļauj brāķa piespēlēs, vajag vairāk izdomas uzbrukumā, nedrīkst zaudēt koncentrāciju. Bet kad ir raksturs, tad arī atnāk tādas uzvaras!”

Viss pareizi. Caur tādām uzvarām arī mācies nopietnu futbolu. Tā turēt, puiši!