Komanda 1.līga SK Super Nova – FK Smiltene/BJSS

29.04. komanda.lv 1. līgas otrās kārtas vienīgajā spēlē Olainē Jurģa Kalna vadītā “Super Nova” ar 1:0 pārspēja Raimonda Dūmiņa trenēto FK Smiltene/BJSS. Vienīgos vārtus 77. minūtē pēc stūra sitiena guva Edgars Strautiņš.
 
Otrās kārtas noslēdzošajā spēlē tikās divas komandas, kas pirmajā kārtā cieta sausos zaudējumus – SK Super Nova ar 0:3 Daugavpilī, FK Smiltene/BJSS 0:4 Tukumā. SK Super Nova pieteikumā šoreiz nebija Dmitrija Kuzmina un Toma Lamšas, bet rezervē palika Kārlis Miķelis Liepiņš, viņus aizvietojot Maksimam Vasiļjevam, Bogdanam Ņesterenko un Denisam Stradiņam. “Smiltenei” divas izmaiņas – Elvis Teremko un Ričards Rullis aizvietoja Ralfu Akminu un Olafu Putrāli.
 
Bumbu vairāk kontrolēja SK Super Nova, kamēr smiltenieši centās atbildēt ar ātriem prettriecieniem, kā arī izmantoja katru standartsituāciju, arī tālas, lai nogādātu bumbu soda laukumā. 28. minūtē pēc stūra sitiena SK Super Nova rindās ar vārtu guvumu varēja izcelties Vasiļjevs, taču sitiens ar galvu lāga nesanāca. FK Smiltene/BJSS atbildēja ar ļoti bīstamu Dāvja Gaigala raidījumu pēc standarta – glāba Vjačeslavs Serdcevs.
 
SK Super Nova puslaika labākā iespēja bija Edgaram Kārkliņam. Pirms tam nesekmīgi prasot pendeli, citā epizodē Edgars 35. minūtē pēc partnera veiktā sānu iemetiena apspēlēja Eduardu Deiču un no dažiem metriem sita – bumba trāpīja pa Smiltenes futbolistu, bet pēc tam arī pa vārtu stabu. Tomēr FK Smiltene/BJSS atkal spēja draudīgi atbildēt un atkal ar standarta palīdzību – 41. minūtē pēc brīvsitiena no pašas laukuma malas ar galvu vārtus gandrīz guva Deičs.
 
Otrajā puslaikā vēl vairāk aktivizējās Kārkliņš, vairākas reizes sagādājot raizes viesu aizsargiem un apdraudot arī vārtus. Tomēr uzvaru SK Super Nova izrāva bez tiešas viņa līdzdalības. 77. minūtē Daniils Hvoiņickis izpildīja stūra sitienu, gaisa divcīņu uzvarēja uz maiņu nākušais Aleksejs Rosoha, kas ļāva no metra pustukšos vārtos bumbu ieraidīt Edgaram Strautiņam.
 
 
FK Smiltene/BJSS varēja atspēlēties. Pēc stūra sitiena spēcīgi ar galvu sita viesu kapteinis Kristers Aldis Puriņš, bet SK Super Nova izsita bumbu no vārtu līnijas. SK Super Nova uzvarēja ar 1:0, iekrājot pirmos trīs punktus.
#manakomanda
pārpublicēts no sportacentrs.com