Miņins karjeru turpinās RFS

SK Super Nova Salaspils futbolisti turpina gatavošanos kārtējam Latvijas čempionāta mačam. Sestdien, 2. septembrī, mūsu komanda viesos spēlēs ar klubu “Auda”. Šim pretiniekam mēs šajā sezonā vēl neesam iesituši – īstais laiks iesist! Kurš to var izdarīt?! Pirmām kārtām, protams, komandas labākais bombardieris un kapteinis Jevgenijs Miņins!

Talantīgais uzbrūkošais pussargs tik klasiski aizvada sezonu, tik daudz un daudzveidīgi iesit, ka tāda lieliska spēle, saprotams, nav palikusi bez uzmanības no mūsu klubu-grandu puses. Mēs oficiāli paziņojam, ka Jevgenijs Miņins parakstījis ilglaicīgu kontraktu ar klubu RFS! Apsveicam, Žeņa, pelnīts, liels un ļoti svarīgs solis uz priekšu karjerā!

Miņins pievienosies Rīgas klubam-gigantam starpsezonā, kad sāks gatavošanos 2024. gada sezonai. Tā kā jums, godājamie līdzjutēji, vēl paliek brīnišķīga iespēja vērot talantīgā izgudrotāja spēli SK Super Nova Salaspils sastāvā. Aiziet, Žeņa, noved vārtu skaitu dzeltenzilajā formā minimums līdz desmit! Bet labāk vēl vairāk…

Mums ļoti patīkami un svarīgi, ka vēl viens SK Super Nova Salaspils futbolists, pateicoties kvalitatīvai spēlei mūsu kluba sastāvā, panācis nopietnu progresu un turpinās karjeru titulētā un klasiskā komandā. Atgādinām, ka šā gada sākumā Miņins bija uz pārbaudi RFS un veiksmīgi aizvadīja vairākas kontroles spēles.

Uz SK Super Nova pussargs atnāca 2021. gadā un palīdzēja komandai iekļūt virslīgā. Viņa neatkārtojamā kreisā spoži un rezultatīvi iezaigojās jau tad – Latvijas futbola elitē nekas neizmainījās! Gudras piespēles, skaisti gūti vārti, izsmalcināti soda sitieni – Miņina firmas rokraksts.

Kopumā Latvijas čempionāta virslīgā 21 gadu vecais spēlētājs aizvadījis 58 mačus un iesitis 12 vārtus.

Apsveicam Žeņu ar lielo notikumu futbola dzīvē un novēlam tikpat veiksmīgi, rezultatīvi un efektīgi noslēgt šo sezonu SK Super Nova Salaspils sastāvā. Bet jau nākamajā sezonā regulāri spēlēt, iesist un uzvarēt RFS sastāvā!

#SuperNova #Salaspils #futbols #Miņins #OptibetVirslīga #apsveicam

Attachment

8BAC4745-6C8D-455C-AE54-A07472B0FA4C