“Mūžu dzīvo, mūžu mācies”

Arī uz SK Super Novu klubu var attiecināt teicienu ” mūžu dzīvo , mūžu mācies”.
Šonedēļ Jānis Engelis un Jurģis Kalns piedalījās , Latvijas futbola akadēmiju sporta direktoriem un vadītājiem, lai bagātinātu savas zināšanas un paplašinātu futbola redzējumu īpašā semināru sērijā, ko Latvijas Futbola federācija (LFF) piedāvā sadarbībā ar starptautiski atzīto futbola attīstības konsultatīvo un izglītojošo uzņēmumu Double Pass.
Nodarbību uzmanības centrā ir Latvijas futbola akadēmiju vadošo cilvēku izglītošana jautājumos, kas skar elites līmeņa akadēmijas veiksmīgu vadīšanu no sporta tehniskā un organizatoriskā viedokļa. Apmācību mērķis ir akadēmiju darba uzlabošana, lai veicinātu futbolistu potenciālu un sagatavotu pēc iespējas vairāk laba līmeņa jaunos futbolistus.
Tāpat mācības turpināja Edgars Kārkliņš Latvijas Futbola federācijas (LFF) organizētajos C-LFF treneru kursos.
Programmas dalībnieki apmācības turpinās līdz augusta ievadam, kad tiks kārtots eksāmens. Līdz tam viņiem paredzētas 12 mācību dienas Rīgā, kā arī divas LFF mācību un treniņu centrā Staicele. Līdztekus tam jūnijā un jūlijā topošie treneri aizstāvēs gan savu prakses pārbaudījumu, gan diplomdarbu.
Kā arī Kristaps Ušpelis pilnveidoja zināšanas Latvijas treneru tālākizglītības centra kopā ar LFF rīkotajā seminārā “Komunikācija un sociālo mediju mārketings sportā”IMG_956020180407_115227

Attachment

20180407_115227 IMG_9560 20180407_105011