Pastiprinām sastāvu: uzreiz pieci jauni leģionāri!

SK Super Nova Salaspils gaida kārtējā svarīgā un sarežģītā Latvijas čempionāta spēle. Mēs Salaspilī uzņemam “Mettu” un ļoti gribam uzvarēt. Tādēļ, ka pat tagadējā turnīra situācijā, ļoti grūtā un pat kritiskā, mēs ticam komandai un pieliekam maksimumu pūles, lai stāvokli izmainītu. Kārtējais varenais solis šajā virzienā: jaunu talantīgu spēlētāju uzaicināšana, kuri obligāti izsauks jums, godājamie līdzjutēji, lielu interesi!

Pateicoties tikko noslēgtai sadarbībai ar starptautisko aģentūru Rainbow Sports mūsu komandā līdz sezonas beigām īrē nokļuvuši pieci spēlētāji no Spānijas «Leganés» un Čehijas MFK «Vyškov» .

Tie ir 19 gadīgais pussargs Rostand Ndjiki (Kamerūna), 19 gadīgie aizsargi Mike Priso (Kamerūna), Allan Enyou (Uganda) un uzbrucēji 19 gadīgais Ahanna Grant Williams (Nigērija) un 20 gadīgais Dani Lual Gumnok (Dienvidsudāna). Laipni lūgti mūsu komandā!

Jau  piektdien, 21. jūlijā, mūsu debitanti var iziet laukumā un nosvinēt savas pirmās spēles Latvijas čempionātā. Ļoti intriģē, vai nav tiesa?!

Mēs apsveicam mūsu jaunos futbolistus ar ierašanos SK Super Nova Salaspils un novēlam viņiem veiksmi un panākumus mūsu komandas sastāvā!

#SuperNova #Salaspils #futbols #OptibetVirslīga #WinWinsport

Attachment

IMG_3549 IMG_3557 IMG_3558 IMG_3553 IMG_3562