Pirms pauzes braucam uz Liepāju

Piektdien, 9. jūnijā, SK Super Nova Salaspils futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta astoņpadsmitās kārtas ietvaros Igora Korabļova komanda viesos tiksies ar klubu “Liepāja”. Sākums – 19:00. Pēc šīs sarežģītās un interesantās spēles turnīrā iestāsies ilga pauze, sakarā ar Latvijas izlases mačiem. 

Bez šaubām, ļoti gribas pārtraukumā aiziet labā noskaņojumā. Mēs un mūsu līdzjutēji sen nav izjutuši pozitīvas emocijas, tā kā veiksmīga spēle Liepājā – brīnišķīga iespēja pacelt noskaņojumu visiem, kuri pārdzīvo par SK Super Nova Salaspils.

Protams, mūsu komandu gaida grūta spēle. Pretinieks pats tikai iepriekšējā kārtā pārtrauca savu ļoti garo zaudējumu sēriju, un tagad acīmredzami grib uzvarēt atkal. “Liepājas” noskaņa saprotama un paredzama, tomēr acīmredzams, ka atņemt punktus šim spēcīgajam pretiniekam var un vajag. “Jelgava” un “Tukums” to jau efektīgi pierādījuši. Ar ko mēs esam sliktāki?!

Mūs gaida grūts mačs izbraukumā. Nav šaubu. Bet šajā sezonā mums vispār visas spēles viesos sanākušas neveiksmīgas. Mēs tajās līdz pat šim laikam neesam paņēmuši vispār nevienu punktu.

Kas tāds nevar turpināties pastāvīgi, piekritīsiet. Varbūt, visbeidzot, tagad?! Aiziet, puiši! 

#SuperNova #Salaspils #futbols #OptibetVirslīga #WinWinsport

Attachment

7AA8111B-A18C-4432-92D3-1A0D65ABA575