Svarīga informācija

Neparedzēta informācija!

Kā zināms šonedēļ notiks divas pārspēles futbolā par ceļazīmi uz 2019. gada Latvijas čempionāta virslīgu. 14. novembra FS Metta organizētajā spēlē plkst.18:00 tieksies SK”Super Nova” un FS Metta/LU Hanzas vidusskolas stadionā.
Vakardien, 12. novembrī FS Metta/LU pārstāvis izziņoja gan mums, gan savā mājas lapā, ka ieeja būs bezmaksas!!! Šodien 13. novembrī, diemžēl, saņēmām informāciju , ka ieieja spēlē būs par maksu. Protams, ieejas maksa nav liela, bet Tomēr…..

Atvainojamies SK Super Nova vārdā Mūsu līdzjutējiem par sagādātātajām neērtībām sakarā ar izziņoto informaciju par bezmaksas ieeju uz 14.11. spēli FS Metta –SK Super Nova.

SK Super Nova uzskata , ka FS Metta rīkojas neētiski. SK Super Nova organizēja masveida bērnu apmeklējumu uz šo spēli, atceļot visus treniņus šajā laikā. Mūsu mērķis bija popularizēt futbolu un vienot komandas garu klubā atbalstot savu komandu šajā svarīgajā brīdī. Žēl, ka FS Metta tikai runā par futbola popularizēšanu un attīstību Latvijā , bet ar darbiem pierāda pretējo.

Ieeja 17.11. SK Super Nova mājas spēlē Olaines stadionā notiks par ziedojumiem. Pie ieejas stadionā atradīsies ziedojumu kastīte . Visi ziedojumi tiks novirzīti , kāda bērna rehabilitācijai pēc onkoloģiskām saslimšanām. Šī akcija notiks sadarbībā ar labdarības organizāciju RH3 foundation.org