U17 Latvijas izlase dodas uz Baltijas kausa izcīņu

Galvenā trenera Igora Stepanova vadītā Latvijas U-17 jauniešu futbola izlase (2002. gadā dzimušie spēlētāji) laika posmā no 26. līdz 29. jūnijam startēs tradicionālajā Baltijas kausa izcīņā, kas šogad risināsies Lietuvas pilsētās Klaipēdā un Palangā. Gatavošanās posms pirms turnīra spēlēm mūsu komandai notiek Bauskā un Iecavā. Uz turnīra norises vietu U-17 izlase dosies pirmdien, 25. jūnijā.

Baltijas kausa izcīņas ietvaros Latvijas U-17 izlase tiksies ar Igaunijas, Lietuvas un Somijas vienaudžiem. Turnīra uzvarētājs tiks noskaidrots viena apļa izspēlē, komandām tiekoties katrai pret katru vienu reizi. Baltijas kausa izcīņa tiek uzskatīta par sagatavošanās posmu pirms rudenī Moldovā paredzētajām UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlēm. Latvijas U-17 izlases pretinieki cīņā par iekļūšanu Elites raundā būs Beļģija, Grieķija un Moldova.

Starp U-17 izlases spēlētajiem ir arī viens SK Super Nova pārstāvis Rūdolfs Zeņģis. Vēlam sevi labi parādīt uz Baltijas vienaudžu fona.IMG-20180215-WA0004