Vienmēr interesanti uzspēlēt ar spēcīgu klubu

Svētdien, 13. augustā, SK Super Nova Salaspils futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta spēli. Čempionāta divdesmit sestās kārtas ietvaros Sergeja Golubeva komanda viesos tiksies ar klubu RFS. Spēle notiks stadionā LNK Sporta Parks, sākums – 18:00. Biļetes var iegādāties šeit: https://events.passportix.eu/event/optibet-virslga-rfs-super-nova-clofa4 Šajā klasiskajā arēnā mūsu komanda vienmēr aizvada labas un interesantas spēles – gaidīsim kārtējo aizraujošo un saspringto maču.

Dodamies ciemos pie vēl viena pretendenta uz zelta medaļām. RFS spēcīgs un draudīgs, bet kā reiz vienmēr ļoti interesanti tikties ar spēcīgu pretinieku. Tas ļoti motivē, gribas parādīt savu maksimumu un nopietni satraukt nervus acīmredzamam favorītam. Kā neatcerēties, ka tieši šajā stadionā 7. augustā 2022. gadā mēs panācām pašu neaizmirstamāko un skaļāko uzvaru savā vēsturē?!  (Kopš tā laika, kā zināms, NEVIENS vairāk nevar uzvarēt RFS Latvijas čempionātā!) Un kādu saspringtu un emocionālu maču komandas aizvadīja pirmajā riņķī šajā sezonā?! Atceraties: noraidījums, pēc tam mēs izlīdzinām rezultātu, varens laukuma saimnieku spiediens, bīstami viesu pretuzbrukumi un dramatisks atrisinājums spēles beigās?! 

Gribas ticēt, ka svētdien līdzjutēji atkal ieraudzīs ko līdzīgu un būs cīņa, spriedze un nepiekāpība no pirmās minūtes un līdz galam. Jā, vienam no favorītiem nav tiesību zaudēt punktus, bet jo svarīgāk un vajadzīgāk pierādīt sev un visiem pārējiem, ka mums pa spēkam iesaistīties pašā galvenajā Latvijas čempionāta cīņā. Ticam komandai! 

 Satiksimies stadionā. 

#SuperNova #Salaspils #futbols #OptibetVirslīga #WinWinsport

 

Attachment

IMG_4119