Viesulis vārdā Sergeja Podoļako Komanda!

Igaunijas pilsētā Pērnavā notika pārstāvniecisks starptautisks festivāls CHAMPIONS TOURNAMENT 2023. SK Super Nova bija pārstāvēta ar U15 un U13 komandām. Mūsu jaunākie zēni (Edgara Fjodorova komanda) ieguva svarīgu pieredzi cīņā ar Igaunijas un Somijas pretiniekiem, un šī pieredze obligāti dos labumu. Nu bet zēni no Sergeja Podoļako (U15) komandas ne tikai ieguva pieredzi, bet arī ļoti pārliecinoši ieguva galveno balvu – pārgāja visiem ar neapturamu viesuli! Apsveicam futbolistus un trenerus, malači!

Aizslaucīja visus. Vispār, nav pārsteidzoši. SK Super Nova (U15) šajā sezonā bez ierunām labākā komanda no visām daudzskaitlīgajām mūsu Akadēmijas komandām. Igaunijā viesuļu meteori skaļā Sergeja Podoļako vadībā pierādīja to vēlreiz. Seši pretinieki. Laukuma saimnieki, Ukrainas komanda un pat draudīgais Spānijas oponents no Malagas. (Starp citu, viesus no saulainās Spānijas pilsētas mēs uzvarējām 1:0, ar skaistiem vārtiem atzīmējās Timurs Čugunovs). Mūsu reaktīvie zēni nevienu neievēroja.

Jau dienu pirms finiša mēs izcīnījām pirmo vietu, piecās spēlēs panākot piecas uzvaras un ielaižot vien vienus vārtus. Tie tā arī palika vienīgie visā turnīrā – aizsardzība kā cietoksnis! Tas notika pašā pirmajā turnīra spēlē, ar tādu fantastisku sasniegumu spēja palielīties tikai vietējais klubs “Pärnu JK Poseidon”. Mēs vienalga uzvarējām 3:1. Kopumā piecos mačos SK Super Nova iesita 14 vārtus, visvairāk tika neveiksmīgajiem zēniem no FC “Tallinn” (5:0). Viesulis, atkārtojam vēlreiz.

Turnīra pēdējā spēlē mūsu zēni tikās ar Ukrainas komandu, kura nepiekāpīgi cīnījās par otro vietu. Motivācija, protams, lielāka bija pretiniekam, bet mūsu “viesuļi” nedomāja ekonomēt spēkus – uzvara ar rezultātu 1:0. Saspringtajā divcīņā vienīgos vārtus iesita Mikus Zīverts. Ne bez piedzīvojumiem: sitienu no pendeles vārtsargs atsita, bet uz atlecošo bumbu Mikus vienalga bija pirmais. Malacis. Starp citu, mūsu vārtsargs Kristaps Cinītis šajā spēlē arī spīdēja ar reakciju un uzvarēja vienpadsmit metru duelī. Malacis, Kristap, prot…

Iznākums – sešas uzvaras sešās spēlēs. 15 vārtus iesita, 1 vārtus ielaida. Viesulīgs uznāciens, vai nav tiesa?! Dzirksteļojošā SK Super Nova (U15) stilā. Kaut gan Sergejam Podoļako nācās grūti: pietika traumu, un galvenajam trenerim bieži nācās izgudrot āķīgus spēles variantus. Sergejs prot, viņš izgudrotājs interesants, aizdedzinošs, visi varianti nostrādāja brīnišķīgi – aplausi Dzelžainie Tomass Žigadlo un Renārs Lilavs visus mačus nospēlēja bez maiņām, nelokāmi zēni. Visi pārējie futbolisti arī laukumā atdeva visus spēkus. Malači.

Vienmēr svarīgi apstiprināt savu līmeni, neatļaujot sev atslābināties. Tā kļūstot stiprākiem, tā iegūstama psiholoģija, kura jebkuru rezultātu, izņemot uzvaras, atmet un nepieņem.

Vēlreiz apsveicam komandu ar uzvaru. Tā turēt, zēni!

Sīkāk iepazīties ar spēļu rezultātiem var šeit: https://champions.ee/teams/

#SuperNova #U15 #futbols #apsveicam

Attachment

013eb36c-dd2d-4ffd-91df-087b99be8d70